Vace Zela - Nene moj do pres gershetin video free download


110,072
Duration: 03:28
Uploaded: 2012/02/06

Kenga fituese e fest te 15 te kenges,me muzik te Avni Mules qe edhe vete e ka kenduar ne perseritje ne ate festival

Comments

3 years ago

Dasho Zeraj

nuk kam komente per kete artiste te duam dhe do tet kujtojme pergjithmon

3 years ago

thomas kiel

Dieses interessante Video habe ich auf YouTube gefunden:

3 years ago

Ina Lala

Kete kenge e krijoi i madhi Hysni Milloshi .kenget e tija Jane dhe do te mbeten legjenda sic eshte dhe do te jete legjende mbreteresha e kenges e paharruara Vace Zela.Qe te dy do te mbeten te pavdekshem.

3 years ago

jozefi46

Kjo kenge ka mbyllur naten e pare te festivalit 15, me 23.12.1976. Do te shtoj autorin e tekstit: Hysni Milloshi.

3 years ago

Ergi Mali

 mori kenga zerin e Vace Zeles behet uragan Mrekulli kete kane artistet e medhenjArtiste ka shume po te medhenj ka pakKjo ishte e madhe dhe me e madhja qe ne kemi nxjerre ndonjhere

4 years ago

Brikena Resulaj

Fantastice

4 years ago

Klemenda Zurbo

E madhja vace zela

4 years ago

Thanas Nita

Talente e madhe 

4 years ago

jam krenare qe jam shqiptare

shum e madhe vace zela ze sese  ka asnje 

4 years ago

eltoni76

turp per ata 6   persona qe se pelqejne kete  idhull e ikone e muzikes sone qe ngelet perjet   ne zemrat tona e te   muzikes shqiptare    !!!!!!

4 years ago

ferderova dauti

respekt ,viti i vaces ky 70 vjetor le te jet!

4 years ago

kagia john

tenor ,,, vace zeles zeri i del nga shpirti   ,,jo si keto te sotmet qe u del nga (gjoksi apo nga shalet)\

4 years ago

Ilir Kondakciu

E paarritshme.

4 years ago

Sara Sina

na na na na na naaaaaa....nene moj do pres gershetine do dal malit perpjeteshoke e shoqe po ma presinna ta bjeshk ku puthin retedil moj nane lajmero dasmoretse do shkoj une partizanemos me bej nuse zakonido marr pushke ne male te dalRef.:ne mu t'ka ky rrip i pushkesnene moj ne shi e n'erdo ta lidhe ne balle te luftesdo ta lidhe ne balle te luftesme gershetin tim te prero mori nando ta lidhe ne balle te luftesdo ta lidhe ne balle te luftesme gershetin tim te prero moj nanne te marrt malli per muadil degjo krismat nga malimbi lirin asgje nuk duase jam nuse partizanimos i pyet zogjt neper pyjeku kam qene e ku skam qenegjurme me gjurme do le ca yjete me gjesh kudo moj naneRef.:

5 years ago

laku nezha

E pavdekshme 

5 years ago

ester horan

ndjese paste e shkreta vace zela.ishte njeri per tu nderuar.tia dime per nder qe na nderoi popullin tone.

5 years ago

Ergys Gezka

Mrekulli !!!

5 years ago

Illyrian Pellasg

I PERJETSHEM KUJTIMI I KESAJ GJIGANTEJE TE MUZIKES SE LEHTE SHQIPTARE,,, NUK KA PER TE LINDUR ZE I TILLE,,,,,,LEGJENDE !!!!!!!

Related Videos